Masz pytania ? : +48 16 670 75 70

USŁUGI

Naszym Klientom zapewniamy szeroki zakres usług obejmujących cały proces inwestycyjny od projektu poprzez wykonawstwo aż po uruchomienie instalacji. Nad całością czuwają doświadczeni kierownicy projektów posiadający wymagane uprawnienia.

Realizujemy projekty dla wszelkiego typu obiektów w przemyśle: energetycznym, ochrony środowiska, spożywczym, telekomunikacyjnym, farmaceutycznym, chemicznym, rafineryjnym, petrochemicznym, telekomunikacyjnym oraz papierniczym.

Posiadamy pełne kompetencje i doświadczenie w realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych w przemyśle, Obiektach użyteczności publicznej, obiektach biurowych, budownictwie mieszkaniowym, energetyce, automatyce, budownictwie infrastrukturalnym, ochronie środowiska.

Jakość jest tym, co sprzedajemy naszym Klientom w postaci naszych wyrobów i usług wykazanych w ofercie. Osiągamy ją poprzez utrzymywanie i stałe doskonalenie wdrożonego zintegrowanego systemu zarządzania jakością, środowiskiem i bezpieczeństwem pracy opartego na modelu określonym normami PN–EN ISO 9001, PN-EN ISO 14001, PN-N 18001 oraz wymaganiach AQAP-2110.

Linie kablowe i napowietrzne SN i NN
Stacje transformatorowe
Oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne
Sieci strukturalne
Sieci komputerowe
Sieci telewizji przemysłowej
Systemy antywłamaniowe

 

Dla zakładów przemysłowych oferujemy szeroki wybór urządzeń rozdzielczych i aparatury.

 

Certyfikat ISO 9001:2008

System zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2008 jest międzynarodowym standardem funkcjonowania przedsiębiorstw. 

Zobacz

Certyfikat ISO 14001:2004

ISO 14001 jest normą, w której Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna zawarła wymagania odnośnie stosowania systemu zarządzania środowiskowego.

Zobacz

Certyfikat ISO 18001:2004

Stworzona przez Polski Komitet Normalizacyjny (PKN) system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy jest częścią systemu zarządzania przedsiębiorstwem.

Zobacz

Certyfikat "Przejrzysta firma"

Certyfikat „Przejrzysta Firma” to wyróżnienie , które honorowane jest na całym świecie i przyczynia się do zwiększenia atrakcyjności rynkowej firmy.

Zobacz